Sponsorowane

Chcesz przyspieszyć realizację zamówienia w sklepie on-line? Wybierz odpowiednią metodę płatności!

Coraz więcej Polaków decyduje się na kupowanie w sklepach internetowych. Dzięki nim do wyboru mamy szeroką gamę produktów w przystępnych cenach, które mogą być dostarczone bezpośrednio pod wyznaczony adres. Jeżeli zależy ci na tym, aby przyspieszyć realizację twojego zamówienia, pamiętaj o tym, by wybrać odpowiednią metodę płatności!

Chyba każdy z nas chciałby otrzymać paczkę ze sklepu internetowego jak najszybciej. Obecnie, gdy możemy zamawiać zakupy z dostawą kurierem, najczęściej są one dostarczane już następnego dnia po nadaniu. Jednak w celu rozpoczęcia realizacji zamówienia konieczne jest wybranie metody płatności. Co wybrać, gdy nie chcemy długo czekać na przesyłkę?

Z góry czy za pobraniem?

Za zakupy w większości sklepów internetowych możemy zapłacić zarówno z góry, czyli przed wysyłką, jak i za pobraniem, czyli w momencie odbioru paczki. Gdy zależy ci na czasie, konieczne jest postawienie na odpowiednią metodę zapłaty, by informacja o niej jak najszybciej dotarła do odbiorcy.

Zasadniczo większość sklepów bez zwłoki realizuje zamówienia za pobraniem. Wtedy sprzedawca nie musi czekać na zapłatę i od razu może przystąpić do wysyłki. Minusem wysyłki za pobraniem jest jednak jej wyższa cena od zapłaty z góry. Gdy chcesz wobec tego uiścić zapłatą z góry i zapłacić mniej za samą wysyłkę, wybierz płatność z użyciem karty lub też systemów płatności on-line.

Jak zapłacić z systemem płatności on-line?

Obecnie większość sklepów obsługuje przelewy on-line za pośrednictwem specjalnych systemów płatności. W tym przypadku wystarczy tylko wybrać bank, z którego pragnie się wysłać przelew (warto pamiętać o tym, że nie wszystkie systemy płatności obsługują każdy bank), a potem postępować według wskazówek na ekranie. Szablon przelewu wypełniany jest automatycznie i w związku z tym nie trzeba już wprowadzać do niego żadnych danych.

Niezależnie od tego, z jakiego banku wykona się przelew, informacja o jego zleceniu natychmiast dociera do sprzedawcy, który może też od razu rozpocząć realizację zamówienia.

Previous ArticleNext Article
Paulina Górecka

Jestem specjalistką od zdrowej diety oraz od odchudzania. Autorka wielu branżowych tekstów, takich jak między innymi recenzje czy artykuły dotyczące produktów wspomagających proces odchudzania, czyli tak zwanych suplementów diety. Posiadam bogate doświadczenie oraz głęboką wiedzę, dzięki czemu od lat jestem w stanie przygotowywać rzetelne oraz ciekawe recenzje produktów wspomagających odchudzanie. Jak mało kto, mogę poszczycić się również bardzo dobrą znajomością branży.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *