Dieta

Dieta 1000 kalorii

Odnalezienie właściwej dla nas diety niestety nie należy do najprostszych zadań. Każda z nas marzy jednak o ładnej i zgrabnej sylwetce, która będzie przyciągała spojrzenia. Z tego powodu nie dziwi fakt, że ciągle szukamy skutecznej metody pozbywania się niechcianych przez nas kilogramów. Wybranie prawidłowej diety potrafi być bardzo trudne, ponieważ są ich setki, a nie każda działa w przypadku osób o takim, a nie innym metabolizmie. Spora część okazuje się zupełnie nieskuteczna, a w skrajnych przypadkach nawet szkodliwa. Wartą polecenia może okazać się jednak dieta tysiąca kalorii, która działa u wielu osób.

Na czym ona polega? Jak nazwa wskazuje dostarczamy swojemu ciału dziennie jedynie tysiąc kalorii. Pozwala to tracić, przynajmniej w pierwszej fazie nawet do 4 kilogramów tygodniowo, chociaż częściej chudnie się o 0,5 – 1 kg. To jednak i tak dobra i komfortowa metoda odchudzania, a także skuteczna. Wystarczy pamiętać o 5 posiłkach dziennie. Dodatkowym atutem jest jej bezpieczeństwo na tle innych metod odchudzania się.

Dieta 1000 kalorii jadłospis na cały tydzień

Najlepszą jednak nawet dietę warto wspomóc właściwie wybranymi suplementami. Ich wybór nie należy niestety zawsze do najprostszych, bo spora część okazuje się nie przynosić własnych rezultatów, a niektóre niekorzystnie wpływają na zdrowie. Z tego powodu nie wypada po prostu przesadnie oszczędzać – w praktyce odbije się to na nas tylko utratą pieniędzy.
Godnym polecenia rozwiązaniem okazuje się preparat African Mango. W jego skład wchodzą wyciąg z nasion afrykańskiego mango, które posiadają odchudzające właściwości, a także związki witamin, minerałów i polifenów. Ta mieszanka wpływa pozytywnie na metabolizm, a w konsekwencji na zrzucanie zbędnych kilogramów.

Dieta 1000 kalorii z dodatkiem African Mango – zobacz efekt

African Mango to doskonałe wsparcie dla dobrze dobranej diety oraz ćwiczeń, jednak przynosi dobre skutki również jako samodzielna metoda walki z nadwagą. Nie ma sensu w traceniu swojego czasu i wpadaniu w coraz gorszy nastrój – odchudzanie można zacząć w każdej chwili.

Previous ArticleNext Article
Paulina Górecka
Jestem specjalistką od zdrowej diety oraz od odchudzania. Autorka wielu branżowych tekstów, takich jak między innymi recenzje czy artykuły dotyczące produktów wspomagających proces odchudzania, czyli tak zwanych suplementów diety. Posiadam bogate doświadczenie oraz głęboką wiedzę, dzięki czemu od lat jestem w stanie przygotowywać rzetelne oraz ciekawe recenzje produktów wspomagających odchudzanie. Jak mało kto, mogę poszczycić się również bardzo dobrą znajomością branży.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *