Probiotyki

Epic Pro 25 Swanson – Opinie, Cena, Efekty

Epic Pro 25 jest probiotykiem produkowanym przez markę Swanson. Należy do grupy probiotyków o najszerszej grupie działania. Jego nazwa pochodzi od faktu, że dostarcza nam organizmów probiotycznych z aż 25 szczepów, w tym m.in. Kyo-Dophilus, jak również 7 gatunków Bifidobacterium oraz probiotycznych drożdży Saccharomyces boulardii. Ponadto zawiera też w sobie Nutraflora® FOS, probiotyk służący do przyspieszania kolonizacji bakterii probiotycznych w naszym ciele.

Probiotyk Epic Pro 25 Swanson

Oprócz poprawy odporności naszego organizmu Epic Pro 25 ma także szereg innych zalet dla organizmu, jak choćby przywracanie poprawnej mikroflory w naszych jelitach czy też zmniejszenie naszych problemów z układem trawienia. W przypadku, gdy cierpimy na zespół jelita wrażliwego użycie Epic Pro 25 jest też świetnym sposobem na walkę z tą chorobą.
Przeczytaj Opinie:
http://ulotkazdrowia.pl/epic-pro-25-strain-swanson-probiotyk-30-kaps

Jak należy spożywać probiotyk Epic Pro 25 Swanson

Produkt należy spożywać jedynie raz dziennie. Epic Pro 25 nie może być zamiennikiem zdrowej i dobrze zbilansowanej diety. Epic Pro 25 należy przechowywać w temperaturze pokojowej.

Zamów produkt na:
https://www.fitness-food.pl/probiotyki/1500-epic-pro-25-swanson.html

Epic Pro 25 Swanson Opinie

8.4 out of 10
Solidny produkt w wygórowanej cenie. Epic Pro 25 Swanson jest doskonałym produktem w niestety dość wygórowanej cennie. Ale przyznaje że warto stosować taki produkt.
Previous ArticleNext Article
Paulina Górecka

Jestem specjalistką od zdrowej diety oraz od odchudzania. Autorka wielu branżowych tekstów, takich jak między innymi recenzje czy artykuły dotyczące produktów wspomagających proces odchudzania, czyli tak zwanych suplementów diety. Posiadam bogate doświadczenie oraz głęboką wiedzę, dzięki czemu od lat jestem w stanie przygotowywać rzetelne oraz ciekawe recenzje produktów wspomagających odchudzanie. Jak mało kto, mogę poszczycić się również bardzo dobrą znajomością branży.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *