Zdrowie i Uroda

Najmodniejsze opakowania na papierosy

Na rynku dostępnych jest wiele rodzajów opakowań na papierosy, pozwalających nadać rytuałowi palenia nieco wyjątkowości. Ich popularność znacznie wzrosła od chwili, kiedy politycy nakazali producentom umieszczać drastyczne zdjęcia na pudełkach z papierosami. W ofercie dostawców znajdują zarówno opakowania stworzone z silikonu, metalu, jak i np. skórzane. Które etui na papierosy wybrać?

Efektowny gadżet i trwałe rozwiązanie

Przeglądając oferty producentów, nie sposób nie zauważyć sporej oryginalności i pomysłowości. Dostępne są m.in. opakowania z symbolami znanych marek nie związanych z tytoniem, jak np. Adidas czy Chanel. Mogą się one stać ciekawym urozmaiceniem damskiej torebki. Takie, wydawałoby się, niepozorne szczegóły wpływają na codzienny nastrój i mogą poprawiać humor w deszczowe dni. Znajomi będą z zainteresowaniem na nie spoglądać, widząc coś nietypowego.

Sposób na wyrażenie siebie

Wiele spośród dostępnych modeli przedstawia powszechnie znane postacie, jak np. Kaczor Donald, Myszka Mickey czy Hello Kitty. Decydując się na tego typu etui na papierosy, można zaznaczyć swoją sympatię do danego bohatera czy przypomnieć sobie o dziecięcej fascynacji. Innym motywem są żartobliwe napisy, znane również m.in. z naszywek na plecaki, popularnych przed laty. Dostępnych jest także wiele opakowań jednokolorowych. Z powodzeniem uzupełnią one styl konkretnej osoby czy wpiszą się w ubiór w danym dniu (mając etui w różnych barwach, można je elastycznie dobierać do aktualnej kreacji). Ciekawym pomysłem są także opakowania z efektowną grafiką, np. motywem motyli, zaskakującym bogactwem barw. Dostępność wielu rozmaitych propozycji sprawia, że każdy może odnaleźć coś dla siebie.

Element eleganckiego wizerunku

Mając bliskiego palacza, który dba o swój elegancki image i być może reprezentuje profesję, która wymaga od niego posiadania stylowych przedmiotów, warto sprawdzić opakowania na papierosy ze skóry. Wiele z nich wygląda bardzo efektownie, stanowiąc – obok długopisu, pióra, etui na wizytówki czy portfela – ważny element w kształtowaniu eleganckiego wizerunku, zwłaszcza jeżeli dana osoba często sięga po papierosa. Dostępne są zarówno modele zapinane od góry, jak i otwierane jak książka, z zawiasami. Część z nich posiada osobną kieszonkę na zapalniczkę – szczególnie przydatną dla osób, które mają tendencję do jej częstego gubienia.

Opakowania na papierosy z samodzielnie wybranym zdjęciem

Na rynku można znaleźć firmy, które oferują wykonanie opakowania w oparciu o autorski projekt klienta. W dobie wszechobecnej personalizacji, rozwiązanie to z pewnością wielu osobom przypadnie do gustu. Sugerowanym rozwiązaniem jest oczywiście zdjęcie, które wystarczy przesłać pod dany adres, wcześniej odpowiednio je kadrując. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, by samodzielnie opracować autorską grafikę lub zdjęcie nieco zmodyfikować.

Sposób na to, by papierosy nie uległy zniszczeniu

Posiadając etui na papierosy z silikonu bądź metalu, można znacznie zmniejszyć ryzyko ich zamoknięcia czy zgniecenia. Niejeden palacz spotkał się już z sytuacją, w której musiał pozbyć się np. połowy paczki papierosów, ponieważ przez przypadek uszkodził je bądź dostało się do nich na tyle dużo wody, że nie mogły się nawet tlić. Etui w dużym stopniu chroni przed tego typu incydentami. Warto zaopatrzyć się w to akcesorium również z tego powodu – dla nałogowego palacza nie ma bowiem nic gorszego, niż złamanie czy zamoknięcie papierosa w momencie, kiedy ma on największą ochotę by zapalić.

Jak oszczędzić sobie nieprzyjemnych widoków z paczek papierosów?

Z biegiem lat, opakowania na papierosy, w których sprzedaje się je w sklepach, w coraz mniejszym stopniu projektowane są przez koncerny tytoniowe. Dużą część ich przestrzeni zajmują władze państwowe, decydując o umieszczaniu kolejnych informacji o szkodliwości palenia i możliwych konsekwencjach pozostawania w nałogu. Większość osób decyduje się zakupić któryś z ciekawych modeli etui na papierosy właśnie po to, by nie oglądać każdorazowo przykrych fotografii. Ci, którzy nie wierzą w skuteczność tego typu „terapii”, powinni jak najszybciej zapoznać się z dostępnymi w Internecie propozycjami opakowań.

\

Previous ArticleNext Article
Paulina Górecka

Jestem specjalistką od zdrowej diety oraz od odchudzania. Autorka wielu branżowych tekstów, takich jak między innymi recenzje czy artykuły dotyczące produktów wspomagających proces odchudzania, czyli tak zwanych suplementów diety. Posiadam bogate doświadczenie oraz głęboką wiedzę, dzięki czemu od lat jestem w stanie przygotowywać rzetelne oraz ciekawe recenzje produktów wspomagających odchudzanie. Jak mało kto, mogę poszczycić się również bardzo dobrą znajomością branży.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *