Sponsorowane

Slim Herbal System – 6-cio fazowy system odchudzania, naturalna herbatka ziołowa

Chcesz schudnąć? Męczysz się z irytującymi dietami, wycieńczającymi treningami? Jest alternatywa. Możesz spróbować zawalczyć nie z objawami, ale przyczyną nadwagi. Sprawdź, co jest sekretem…

Ziołowy system odchudzania Slim Herbal System (www.slim-system.pl) to zestaw specjalnie skomponowanych ziołowych herbat na każdą porę dnia. Sześciofazowy system odchudzania został rozpisany na 25 dni, podczas których należy wypić 6 porcji herbatek, których działanie i skład jest zależny od pory dnia i zadań, jakie ma wypełnić. Receptura suplementu diety została utworzona według ekspertów Instytutu Zielarstwa Polskiego i Terapii Naturalnych. Korzysta ona z tradycji i mądrości ludowej – herbatka ziołowa Slim Herbal System powstała ze specjalnej kompozycji ziół, które wg tradycji ludowej używane były w sporządzaniu naparów regulujących różne procesy całego organizmu. System składający się z sześciu etapów został specjalnie skomponowany na każdą porę dnia.

Poranny detox

I etap poranka – Dzień zaczynamy od oczyszczania, które pozwoli pozbyć się wszystkich elementów osłabiających wchłanianie składników odżywczych. Gdy jelita są zanieczyszczone, nie działają jak trzeba. Slim Herbal System herbatka odchudzająca poranna składa się z ziela bratka, owoców czerwonej porzeczki, siemienia lnianego, owocu kminku, liścia babki lancetowatej, korzenia mniszka, ziela skrzypu, liścia pokrzywy. To właśnie te składniki wspomagają pracę jelit, a zwłaszcza regulują perystaltykę.

Przebudzenie organizmu

II etap poranka – Bioaktywne składniki tej mieszanki (owoc czerwonej porzeczki, yerba mate, liść miłorzębu, owoc głogu, czerwona herbata, korzeń żeń szenia syberyjskiego) mają pozytywny wpływ na Twoje ciało i mózg. Pobudzają organizm i przyspieszają spalanie tkanki tłuszczowej.

Przyspieszamy metabolizm

I etap południa – Silne wsparcie aż 7 różnych składników pozwoli przyspieszyć Twój metabolizm i poprawić przemianę materii, a także usunie nadmiar wody z organizmu. W skład tej herbatki wchodzą: owoc czerwonej porzeczki, kłącze perzu, liście pokrzywy, liść brzozy, ziele karczocha, owoc jałowca, owoc jarzębiny, owoc garcinia cambogia.

Spalamy tłuszcz

II etap południa – Mieszanką przygotowaną na ten etap dnia pomagamy zmieniać tłuszcz w energię, między innymi stymulując termogenezę. Przyspiesza ona przemianę materii, więc organizm nie domaga się tak szybko kolejnego posiłku. Po obiedzie warto więc sięgnąć po herbatkę składającą się z owoców czerwonej porzeczki, korzenia pokrzywy indyjskiej, morszczynu pęcherzykowatego, korzenia mniszka i kłączy perzu.

Hamujemy apetyt

I etap wieczoru – Dzięki tej mieszance uregulujesz apetyt, a co za tym idzie napady głodu nie będą Ci juz straszne. Wieczorne podjadanie to zdecydowanie najgorszy wróg dla naszego organizmu. Należy przed kolacją wypić ziołową mieszankę, która składa się ze specjalnie przygotowanych do tego zadania składników: owocu czerwonej porzeczki, liści morwy białej, naowocnia fasoli, ziela karczocha, zielonej herbaty i suszonego jabłka.

Wieczorne odprężenie

II etap wieczoru – Uspokój siebie i swój organizm. Jednym z głównych składników tej mieszanki jest melisa, której działanie uzupełniają pozostałe składniki – morwa biała, korzeń mniszka, owoc czerwonej porzeczki, łuski gryki oraz cynamon. Herbata ta przygotowuje organizm na kolejny dzień zmagań z utrata kilogramów.

Previous ArticleNext Article
Paulina Górecka

Jestem specjalistką od zdrowej diety oraz od odchudzania. Autorka wielu branżowych tekstów, takich jak między innymi recenzje czy artykuły dotyczące produktów wspomagających proces odchudzania, czyli tak zwanych suplementów diety. Posiadam bogate doświadczenie oraz głęboką wiedzę, dzięki czemu od lat jestem w stanie przygotowywać rzetelne oraz ciekawe recenzje produktów wspomagających odchudzanie. Jak mało kto, mogę poszczycić się również bardzo dobrą znajomością branży.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *