Trening i Siłownia

Wodny tor przeszkód do wynajęcia nad morzem

Większość basenów posiada podobną budowę, nieliczne mogą poszczycić się atrakcjami, które przyciągną dzieci i młodzież do zabawy. Odpowiednie atrakcje potrafią zmienić zwykły akwen wodny w nietuzinkowe miejsce rekreacyjne. Tor przeszkód firmy Aquaglide składa się z 6 elementów, jego długość to 19m więc idealnie sprawdzi się na basenie.

Wynajem atrakcji wodnych i wodnego toru w korzystnych cenach

Dodatkowo istnieje możliwość montażu na otwartym akwenie wodnym. Jest to doskonałe rozwiązanie, jeśli w planach mamy festyn czy inne atrakcje nad jeziorem, dodatkowo jego montaż, nie wymaga kompletnie żadnej wiedzy i wliczony jest w cenę wynajmu.

Dodatkowym atutem, dla osób organizujących atrakcje w miejscach publicznych z pewnością będzie fakt, że Dmuchany tor wodny od SwimStuff.pl posiada certyfikat bezpieczeństwa. Pomysłów na wykorzystanie takich atrakcji może być mnóstwo, w zależności od potrzeb, tor można dostosować. Jest to doskonały sposób na organizację imprez nad Jeziorem, dzięki temu, możemy zaangażować do wodnej zabawy zarówno młodszych jak i starszych uczestników.

Jeśli organizujesz akcję promocyjną na basenie zamkniętym czy otwartym, chcesz zachęcić do korzystania z obiektu nowe osoby, zależy Ci na jego promocji, szukasz nowych rozwiązań to tor będzie najlepszym wyjściem z tej sytuacji. Jest to świetny sposób na przyciągnięcie ludzi, dodatkowo, jest to rzadko spotykana atrakcja, więc pozwoli wyróżnić ofertę.

Wynajmij wodny tor przeszkód od SwimStuff.pl

Wprowadzenie modyfikacji w budowie basen jest bardzo czasochłonne i drogie, w pewnych miejscach atrakcja na stałe się nie sprawdzają bądź brakuje na nie miejsca, dzięki składanemu torowi, masz możliwość skorzystania tylko w określonym okresie czasu, bez drogich inwestycji.

Previous ArticleNext Article
Paulina Górecka

Jestem specjalistką od zdrowej diety oraz od odchudzania. Autorka wielu branżowych tekstów, takich jak między innymi recenzje czy artykuły dotyczące produktów wspomagających proces odchudzania, czyli tak zwanych suplementów diety. Posiadam bogate doświadczenie oraz głęboką wiedzę, dzięki czemu od lat jestem w stanie przygotowywać rzetelne oraz ciekawe recenzje produktów wspomagających odchudzanie. Jak mało kto, mogę poszczycić się również bardzo dobrą znajomością branży.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *