Kobiece Problemy

Jak zwiększyć ochotę na seks?

Brak ochoty na seks? Coraz większe problemy w związku? Można z tym walczyć! Kobiece libido zależy od ogromu czynników wewnętrznych i zewnętrznych. Nie ma jednak takiego problemu, którego nie da się rozwiązać, a ten konkretny należy do gatunku tych łatwych. Jak walczyć więc ze zbyt niskim libido? 

Od czego zależy libido u kobiety?

Prawdą jest, że kobiety w dużej mierze uprawiają seks mózgiem. Dlatego na poziom naszego libido wpływa bardzo wiele czynników. Nasze samopoczucie bardzo często uwarunkowane jest cyklem miesiączkowym. Depresja, kompleksy, nadwaga, problemy w związku… Nasza aktywność seksualna zależy od tego wszystkiego. Nie bez znaczenia pozostaje także wiek. Młode kobiety w wieku około 20 lat mają stosunkowo niskie libido wynikające z ich niepewności, braku doświadczenia i strachu przed zawiedzeniem partnera. Po 30 i 40 roku życia libido jest na najwyższym poziomie. Jesteśmy już dojrzałe, świadome swojego ciała i seksualności, a pewności siebie dodaje nam doświadczenie. Ciąża oraz poród sprawiają jednak, że często tracimy zainteresowanie seksem. To samo dzieje się, gdy przekroczymy 50 rok życia. Nie oznacza to jednak wcale, że powinnyśmy wtedy zrezygnować ze współżycia. Wręcz przeciwnie – seks po 50 daje całkiem inne doznania i równie mocno spaja związek, dając poczucie bliskości. Jeżeli często nie masz ochoty na seks, nie czerpiesz z niego satysfakcji, to nic strasznego. Są na to sposoby. Przede wszystkim warto pomyśleć o odpowiedniej suplementacji, jaką daje nowoczesny produkt LibiStim.

Co jest takiego wyjątkowego w produkcie LibiStim?

Przede wszystkim naturalny i bezpieczny skład oraz świetne działanie bez efektów ubocznych. Głównym składnikiem tabletki LibiStimjest arginina, która nie tylko pobudza, ale także opóźnia procesy starzenia. Ma też wiele innych właściwości, dlatego warto ją stosować. Ponadto w składzie znajduje się ekstrakt właściwy z korzenia żeń-szeń oraz wyciągi z pestek dyni (wpływa na produkcję hormonu odpowiedzialnego za pociąg seksualny), buzdyganka ziemnego oraz cytryńca chińskiego. Pikanterii dodaje suchy wyciąg ze zmysłowego pieprzu cayenne. Warto więc włączyć LibiStim do swojej codziennej diety. 

Dlaczego warto walczyć z brakiem ochoty na seks?

Seks jest nieodłącznym elementem związku. Daje poczucie bliskości i miłości. Jego brak może doprowadzić do rozstania nawet najlepiej dogadujące się pary. Dlatego powinnyśmy walczyć z niskim libido. Ponadto współżycie wpływa pozytywnie na nasz organizm. Dzięki wzmożonej produkcji endorfin poprawia samopoczucie i łagodzi bóle głowy. Działa również świetnie na układ krążenia – poprawia przepływ limfy oraz sprawia, że nasza skóra wygląda ładniej. Seks pomaga spalić kalorie, działa wspomagająco na sen, wzmacnia serce i odporność, leczy cellulit. Może również uchronić przed rakiem. Z tej przyjemnej czynności płynie więc bardzo wiele korzyści. Nie rezygnuj z tego. Spróbuj suplementacji LibiStim

Previous ArticleNext Article
Bartosz Woźniak

Moja domena to treningi oraz sprawy związane z siłownią. Jestem także wysoce utalentowanym, doświadczonym oraz co najważniejsze, skutecznym trenerem personalnym, z bardzo dobrym, indywidualnym podejściem do każdego klienta. Zajmuję się kwestiami związanymi z siłownią, kulturystyką, prawidłowym odżywianiem, a także z treningami. Tworzę recenzje o produktach związanych z siłownią oraz o różnego rodzaju odżywkach. Jestem cenionym w branży specjalistą z dużym doświadczeniem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *