Wątroba bardzo często bywa nazywana “oczyszczalnią ludzkiego organizmu”. I chociaż jest to określenie metaforyczne, to doskonale oddaje ono niezwykle wręcz istotną rolę, jaką dla prawidłowego funkcjowania naszego ciała odgrywa wątroba.

Wiadomo, że narząd ten jest obdarzony ponaprzeciętnymi zdolnościami do samodzielnej regeneracji uszkodzonych komórek. Czy jednak oznacza to, że nasza wątroba poradzi sobie sama? Niestety nie. Liczba toksyn i innych obciążających substancji, jakie codziennie trafiają do naszej wątroby razem z pożywieniem, napojami a także częściowo z wdychanym przez nas powietrzem sprawia, że narząd ten wymaga dodatkowgo wspomagania nierzadko już u osób dwudziestoparoletnich.

Hepa-Vitale – Oczyszczające zioła na wątrobę

Na rynku istnieje wiele suplementów reklamowanych jako wspierające czynność wątroby. Problem w tym, że wiekszość z nich albo bazuje tylko i wyłącznie na jednym składniku aktywnym, albo zawiera substancje o niepotwierdzonym naukowo wpływie detoksykacyjnym lub regenerującym na wątrobę. Alternatywą dla tych rozwiązań jest preprat Hepa Vitale. Ta unikatowa, starannie dopracowana pod względem swojego składu oraz proporcji poszczególnych składników mieszanka ziół to kompleksowe wsparcie nie tylko wątroby, ale również trzustki.

Hepa-Vitale dostępne jest w bardzo korzystnej cenie ! Na efekty nie trzeba czekać zbyt długo !

Nasza ocena
Na czym polega fenoment preparatu na wątrobę Hepa-Vitale? Podstawową kwestię stanowi tutaj jego szerokie, kompleksowe działanie, które jest możliwe dzięki składowi stanowiącemu kombinację trzech różnych ziół. Hepa-Vitale to:

 • 1. Ostropest plamisty
 • 2. Czarnuszka siewna
 • 3. Babka płesznik

Zioło znane jako Ostropest Plamisty to bogate i, co więcej, praktycznie jedyne źródło substancji określanej mianem Sylimaryny. Sylimaryna to kompleks flawonolignanów, czyli naturalnych substancji, które wnikają w komórki wątrobowe z jednej strony wspierając ich regenerację, z drugiej zaś tworząc wokół nich swoistą powłokę ochronną(to właśnie z tego powodu Sylimaryna, tak samo jak Fosfolidy Sojowe, często jest nazywana “osłoną na wątrobę”, którą stosuje się na przykład w trakcie terapii niektórymi lekami).

Z kolei Czarnuszka Siewna oraz Babka Płesznik to zioła o niezwykle silnych właściwościach detoksykacyjnych. Dzięki takiej kombinacji składników aktywnych, preparat Hepa-Vitale wykazuje kompleksowe działanie na wątrobę obejmujące wsparcie wszystkich funkcji tego narządu. Doraźne wsparcie w postaci detoksykacji zapewniają Czarnuszka Siewna oraz Babka Płesznik. Ostropest Plamisty i zawarta w nim Sylimaryna działają zaś długoterminowo, poprzez regenerację komórek wątroby oraz osłanianie ich przed szkodliwym działaniem substancji hepatotyksycznych.

Hepa-Vitale – Oczyszczające zioła na trzustkę

Trzeba jednak zaznaczyć, że Hepa-Vitale nie jest preparatem, którego działanie ogranicza się do samej wątroby. Zioła wchodzące w skład Hepa-Vitale to także potężne wsparcie trzustki, czyli innego narządu biorącego niezwykle istotny udział w szeroko rozumianych procesach detoksykacji ludzkiego organizmu. Dlaczego jest to tak ważne? Ponieważ trzustka i wątroba to organy ściśle ze sobą powiązane. Wsparcie czynności jednego z nich oznacza również pośrednie wsparcie czynności drugiego organu.

Hepa-Vitale możesz już teraz zamówić na stronie producenta w SPECJALNEJ OFERCIE CENOWEJ

Hepa-Vitale to jeden z nielicznych preparatów, które zapewniają nie tylko kompleksowe wsparcie wątroby, ale również wyraźną poprawę czynności trzustki. A to wszystko tylko i wyłącznie poprzez całkowicie naturalne, ziołowe składniki, które nie powodują żadnych efektów ubocznych i są całkiowicie bezpieczne dla naszego organizmu.

 

 

[Głosów:2    Średnia:5/5]

2 Comments

 • Agniesia
  Posted Maj 25, 2018 6:42 am 0Likes

  Bardzo dobre zioła, które lubię zachwalać znajomym 🙂 Szukałam naturalnego sposobu, żeby oczyścić wątrobę i poprawić jej pracę, bo od jakiegoś czasu nie czułam się dobrze i te zioła dobrze się sprawdzają w tym. Fajne jest to, że HepaVitale nie wpływa tylko na wątrobę, ale na całe ciało. Nie jestem już taka senna jak wcześniej i układ pokarmowy działa prawidłowo także polecam jeśli ktos nie chce stosować głodówek oczyszczających albo brać leków 🙂

 • Natalia
  Posted Lipiec 19, 2018 11:42 am 0Likes

  Odkąd zaczęłam brać HepaVitale moje dolegliwości wątrobowe zniknęły. Wcześniej miałam straszny problem z zaparciami, a po zjedzeniu czuła kłucie, w dodatku to uczucie ciężkości całego ciała. Myśle, że naprawdę warto zainwestować w takie ziółka, choć cena nie jest zadowalająca, ale w końcu to naturalne składniki, więc lepiej zapłacić więcej za coś sprawdzonego niż produkt tańszy, który przyniesie więcej szkód niż pożytku,

Leave a comment