Mass Extreme – Marzysz o pięknej muskulaturze, którą zaimponujesz dziewczynie, a także wzbudzisz zazdrość kolegów? Chcesz mieć więcej energii, siły i witalności? A może chciałbyś zwiększyć poczucie samoakceptacji i pewności siebie? Z drugiej strony, praca, natłok codziennych obowiązków, czy zwyczajne lenistwo uniemożliwiają Ci osiągnięcie wyżej wymienionych celów?! Mamy na to rozwiązanie!

Mass Extreme! Potężna jakość na rynku !

Mass Extreme to nie kolejny suplement diety czy odżywka białkowa, jakich pełno na rynku! To numer jeden wśród preparatów na budowanie masy mięśniowej. Jest to wyjątkowy preparat, którego działanie zostało udowodnione na Uniwersytecie Tampa na Florydzie. Potwierdzono, że:

  • wystarczy zaledwie kilka tygodni stosowania Mass Extreme, aby masa mięśniowa powiększyła się o około 2,4 kilograma
    zawarty w preparacie kwas fosfatydowy stymuluje procesy, które regulują wzrost mięśni
  • Mass Extreme korzystnie wpływa na siłę oraz wytrzymałość
  • preparat ułatwia realizację planu treningowego

Skład Mass Extreme – Co zawiera suplement?

Skład Mass Extreme został tak dobrany, aby zapewnić jak najszybszy, a jednocześnie efektowny oraz bezpieczny – dla organizmu – rozrost masy mięśniowej. Przede wszystkim: ekstrakt Fenugreek, który odpowiedzialny jest za zwiększenie syntezy glikogenu w komórkach mięśniowych, pozwalając na gromadzenie się w nich komórek zwiększających objętość mięśni. Za ich wzrost i stymulacje odpowiada kwas fosfatydowy. 5 – Deoksy – adenozylokobalamina, z kolei, dba o ich przyrost w trakcie aktywności fizycznej.

Dodatkowo, kwas 4-amino butanowy zwielokrotnia wydzielanie naturalnego hormonu wzrostu, korzystnie wpływa na poziom sił, oraz usprawnia wydolność poprzez przetwarzanie tłuszczu w energię.

Ponadto, kwas D-asparaginowy zwiększa wydzielanie testosteronu, który intensyfikuje treningi i wzmacnia ich rezultaty, a ekstrakt Korzenia Maca potęguje poziom energii oraz zwiększa wytrzymałość fizyczną organizmu.

Mass Extreme dostępne jest w bardzo korzystnej cenie ! Na efekty nie trzeba czekać zbyt długo !

Nasza ocena

Regularne przyjmowanie preparatu to wymierne korzyści:

  • – wzrost masy mięśniowej nawet o 96%
  • zwiększenie mocy o 30 %, co umożliwi jeszcze bardziej intensywne treningi
  • ładna i wyrzeźbiona sylwetka

Jak należy stosować preparat?

Każdego dnia, należy przyjmować dwie kapsułki Mass Extreme na pół godziny przed posiłkiem, popijając je szklanką wody.

Dla kogo przeznaczony jest Mass Extreme? – Opinie

Mass Extreme został zadedykowany osobom, które pragną zbudować piękną muskulaturę w szybki sposób, ćwiczyć intensywniej i bardziej wydajniej. Preperat to znakomite uzupełnienie treningów. Jego stosowanie przyspieszy rezultaty, doda energii i korzystnie wpłynie na poczucie własnej wartości.


Mass Extreme możesz już teraz zamówić na stronie producenta w SPECJALNEJ OFERCIE CENOWEJ

Nasza ocena

Mass Extreme jest tak skuteczny, że jego działanie można poczuć już po pierwszym dniu stosowania. Efekty, w postaci zwiększonej muskulatury są widoczne zaledwie po kilku tygodniach stosowania. W wypadku niezadowolenia, produkt został objęty gwarancją na 90 dni. Mass Extreme to preparat bezpieczny – przyjmowany zgodnie z zaleceniami – nie wywołuje skutków ubocznych.

[Głosów:2    Średnia:5/5]

Leave a comment