Zdrowie i Uroda

Pojedynek gwiazd: adidas Superstar vs. Vans Old Skool

Na pierwszy rzut oka wszystko je dzieli. Nie są podobne ani z sylwetki, ani z charakteru. Łączy je jednak coś ważniejszego – kultowy status. Mowa o dwóch legendach dwóch potężnych marek. Jedna to ikona koszykarskiego obuwia, produkt niemieckiego giganta obuwniczego – adidas Superstar. Drugi to kojarzący się z młodzieńczym buntem model, który zrewolucjonizował subkulturę skate – Vans Old Skool. Jakie są ich zalety oraz wady? Którą z tych kolekcji wybrać?

Witamina D3 i witamina K2 – związki, które się uzupełniają

Jeszcze nie tak dawno zdrowie układu kostnego człowieka utożsamiane było głównie ze spożywaniem odpowiedniej ilości wapnia. Od dziecka wpajano nam wiedzę, iż będziemy rośli silni i zdrowi, a nasze kości będą się prawidłowo rozwijały, gdy będziemy spożywać nabiał. Wapń, co prawda stanowi ważny składnik naszej diety, jednak równie istotne jest przyjmowanie związków, którymi są: witamina D3 oraz witamina K2. To one w głównej mierze odpowiadają za zdrowie kości oraz prawidłowy stan stawów i chrząstek.

Kupony rabatowe – jak to z nimi naprawdę jest?

Spora część osób dosyć sceptycznie podchodzi do różnego rodzaju promocji oferowanych przez marki. Jest to związane w głównej mierze ograniczonym zaufaniem, jakim darzą tego typu akcje, gdyż panuje odgórne przekonanie, że w rzeczywistości to i tak firma oferująca zniżki napełnia swoje kieszenie pieniędzmi klientów. Mimo wszystko my tym artykułem pragniemy pokazać, że kupony rabatowe do sklepów internetowych to bardzo fajna rzecz, a jeśli się z niej umiejętnie korzysta, można uczynić swoje zakupy bardziej efektywnymi, jeśli chodzi o wydatki.